Marta Żmuda Trzebiatowska w sukience z Zary!

Zuzanna Morska 29.10.2019
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fotografia: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Aktorka wrzuciła do sieci post, w którym namawiała fanów do obejrzenia spektaklu w Teatrze Kwadrat. Uwagę zwróciła jednak jej sukienka!

Marta Żmuda Trzebiatowska nie zwalnia tempa! Aktorka, która dwa lata temu po raz pierwszy została mamą, łączy wychowanie synka z pracą. Dzięki temu możemy oglądać ją zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Gwiazda występuje też na deskach teatru!

Właśnie ostatnio Żmuda Trzebiatowska zachęcała swoich instagramowych fanów do tego, żeby obejrzeli spektakl z jej udziałem. Zamieściła w tym celu w sieci post. Uwagę zwrócił nie tylko wpis, ale też stylizacja Marty!

Marta Żmuda Trzebiatowska w sukience z Zary

Żmuda Trzebiatowska zagrała niedawno w filmie "Mowa ptaków". Poza tym można ją oglądać w serialu "Na dobre i na złe", a także w sztuce "Wrócę przed północą". Ostatnie dwa spektakle już się odbyły i to właśnie na nie zapraszała Marta w instagramowym wpisie.

Na sztuce, w której występuje Marta, pojawiło się wielu jej fanów. Chętnie gratulowali jej tej roli. Jednak nie tylko ten szczegół przykuł ich uwagę. W ostatnim wpisie na Instagramie Marta pokazała modną sukienkę. Fanki zaczęły dopytywać, gdzie ją kupiła.

Okazuje się, że modna kreacja to projekt z popularnej Zary. Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów