Kolejna marka odzieżowa znika z Polski!

Shopping
Fotografia: Shutterstock

To efekt nowej strategii marki.

Wcześniej z Polski zniknęły takie marki jak River Island, GAP, Marks&Spencer, Top Shop, Springfield. Teraz kolejna sieciówka odzieżowa podzieli ich los. Fanki niedrogich brandów odzieżowych nie będą zadowolone.

New Look zamyka sklepy w Polsce

New Look to popularna brytyjska marka odzieżowa, która niebawem opuści polski rynek. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl powołujący się na brytyjskie media, w najbliższym czasie zostanie zamkniętych wszystkich 19 sklepów. Powodem tej decyzji ma być niewypłacalność firmy.

Spółka nie osiąga niezbędnego progu rentowności, która pozwoliłaby jej kontynuować działalność - czytamy w oświadczeniu przedstawiciela firmy.

Dodajmy, że marka z tego samego powodu zrezygnowała również ze sprzedaży na rynku belgijskim. A w zeszłym roku New Look wycofał się z Chin. Zamknął wówczas aż 120 placówek. Okazuje się, że te decyzje są efektem nowej strategii firmy, za którą odpowiedzialny jest prezes Alistair McGeorge.

Robiliście zakupy w sklepie New Look?

Jeżeli wolicie nieco bardziej stonowane kolory niż róż, mamy coś specjalnego! Zobaczcie, jakie czarne sukienki są najmodniejsze w tym sezonie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów