Marka Forever 21 zbankrutowała! Popularne sklepy znikną z Polski

Paulina Ermel 30.09.2019
Forever 21
Fotografia: Eastnews

Zła wiadomość dla fanów znanej marki modowej. Już niebawem jej sklepy znikną z naszego kraju!

Wygląda na to, że kolejna popularna sieciówka wycofa się z Polski! Forever 21 wystąpiła o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. Marka ma zamiar zakończyć działalność w Europie i Azji.

Marka Forever 21 zbankrutowała

Amerykańska firma odzieżowa zbankrutowała. Forever 21, która miała sklepy na całym świecie, wycofuje się z europejskiego i azjatyckiego rynku. Sieciówka zamknie ok. 500 swoich sklepów. Wciąż jednak będzie prowadzić działalność w Meksyku czy Ameryce Południowej.

Firma działała w branży modowej od 1984 roku, a w ubiegły weekend ogłosiła, że złożyła wniosek o upadłość. Przypominamy, że marka weszła na polski rynek w 2016 roku.

Ostatnio też Forever 21 miała kłopoty przez wykorzystanie wizerunku Ariandy Grande. Marka miała rozpocząć współpracę z artystką, ale nie zgodziła się zapłacić jej odpowiednio wysokiej kwoty. Po tym, jak wokalistka odmówiła udziału w kampanii, firma wykorzystała jej 30 nieautoryzowanych zdjęć i filmów.

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!  

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów