Małgorzata Rozenek w sukience polskiej marki. Kosztuje naprawdę niewiele!

Martyna Wojciechowska 06.04.2018
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/malgorzatarozenek

Niestety nie wszystkim przypadła do gustu...

Mamy wrażenie, że Małgorzata Rozenek ostatnio ubiera się wyłącznie w niedrogich sklepach. Niedawno pisałyśmy o tym, że pokazała się w komplecie z Zary. Wcześniej miała na sobie modne spodnie Reserved za 119 zł, a teraz wybrała sukienkę popularnej marki Sugarfree. Jej cena jest naprawdę przystępna.

Małgorzata Rozenek w sukience Sugarfree

Gwiazda TVN po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba wydawać fortuny, aby świetnie wyglądać. Niedawno pokazała na Instagramie post, w którym pochwaliła się swoją nową wiosenną stylizacją z dodatkiem niedrogich akcentów. Okazuje się, że jej liliowa sukienka pochodzi z najnowszej kolekcji marki Sugarfree i kosztuje 239 zł. Ale to nie wszystko. Rozenek postawiła też na futrzane klapki marki DeeZee za 69zł. Czyżby Małgorzata Rozenek na dobre zrezygnowała z ubrań od światowych projektantów? Tylko spójrzcie na jej look!

Okazuje się, że jej stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu:

Z całym szacunkiem do Pani Małgorzaty, ale stanowcze NIE dla tej stylizacji. Sukienka wizualnie Panią pogrubia, talii brak, te buty - kapcie.

Tragiczna stylizacja. Wyjątkowo tragiczna. Wygląda Pani, jakby zamiast swoich zgrabnych nóg miała krzywe krótkie kikuty, poza tym 10 kg i lat więcej.

A co wy sądzicie o stylu Małgorzaty Rozenek?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek śpiewa na ramówce TVN

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów