Małgorzata Rozenek w spódnicy z sieciówki! Kosztuje niecałe 80 zł

Zuzanna Morska 23.09.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan poczuła jesień i zaprezentowała fanom stylizację idealną na tę porę roku. Jeden z elementów jej stroju kupicie w sieciówce!

Małgorzatę Rozenek-Majdan obserwuje na Instagramie 1 mln osób. Gwiazda, która znana jest z programów "Perfekcyjna Pani Domu" i "Projekt Lady", inspiruje tysiące Polek. Chętnie zaglądają one na konto Rozenek i przyglądają się jej dokonaniom. Fanki Małgorzaty sugerują się również jej stylem.

Ostatnia stylizacja "Perfekcyjnej" szczególnie przypadła im do gustu. Zobaczcie, dlaczego!

Małgorzata Rozenek-Majdan w spódnicy z H&M

Małgorzata Rozenek-Majdan często zamieszcza w sieci zdjęcia swoich stylizacji. Gwiazda ma szafę pełną ubrań zaprojektowanych przez największych artystów w świecie mody.

Nie oznacza to jednak, że w jej szafie znajdziemy tylko takie rzeczy. Rozenek-Majdan chętnie też sięga po rzeczy polskich marek albo prosto z sieciówek! W jej ostatniej stylizacji znajdziemy m.in. modną spódnicę ze sztucznej skóry, którą "Perfekcyjna" kupiła w... H&M!

Za ten model spódnicy zapłaciła niecałe 80 zł. A trzeba przyznać, że to element garderoby idealny na jesień - ma bardzo kobiecy krój i modny kolor.

A wam jak się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów