Małgorzata Rozenek w bluzie za 139 zł! To produkt z sieciówki!

Zuzanna Morska 08.10.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pokazała bluzę za 139 zł. To hit sezonu!

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia modę. Gwiazda, która ma na koncie wiele sukcesów telewizyjnych, udziela się też w mediach społecznościowych. Jej stylem inspirują się tysiące Polek, które zaglądają regularnie na jej instagramowy profil, gdzie mogą znaleźć wiele zdjęć z modnymi strojami.

Ostatnio Rozenek zamieściła w sieci fotkę w bluzie z sieciówki. Okazuje się, że pochodzi ona z najnowszej kolekcji i jest niedroga!

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z Zary

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia projekty znanych domów mody, ale nie stroni też od propozycji z sieciówek. Gwiazda uwielbia trendy i umiejętnie je łączy. Najczęściej wybiera seksowne i bardzo kobiece stroje, ale zdarza jej się również wskoczyć w coś nieco bardziej casualowego.

Ostatnio "Perfekcyjna" wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w wygodnej stylizacji. Gwiazda ma na sobie czarne spodnie rurki, białe sneakersy i pasującą do całości bluzę z kapturem. Ten ostatni element ozdobiony został nadrukiem z popularnym bohaterem bajek Disneya - jelonkiem Bambi!

Taką bluzę można dostać teraz w ulubionej sieciówce klientów - Zarze. Za tego typu produkt trzeba zapłacić 139 zł. Jak wam się podoba?

Kobiety uwielbiają spodnie rurki! Zobaczcie, z czym ten popularny model dżinsów nosimy w tym sezonie! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów