Małgorzata Rozenek-Majdan w płaszczu z popularnej sieciówki. Jest idealny na wiosnę!

Zuzanna Morska 20.02.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda wybrała już swój płaszcz na wiosnę. Ma modny kolor i ponadczasowy krój. Zobaczcie!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Prowadząca programy telewizyjne już niedługo po raz kolejny zostanie mamą - na świat przyjdzie jej trzeci synek.

Przyszła mama nie kryje swojego szczęścia, a na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć rosnącego ciążowego brzuszka. "Perfekcyjna" pokazuje też, jak bawi się modą w ciąży i na jakie rozwiązania stawia. Ostatnio zaprezentowała płaszcz, z którym miłośniczki mody wiosną nie będą się rozstawać. Okazuje się, że to projekt polskiej marki!

Małgorzata Rozenek-Majdan w płaszczu Reserved

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia modę. Bawi się nią, eksperymentuje i chętnie łączy projekty znanych domów mody z tym, co oferują popularne sieciówki.

Ostatnio Rozenek stawia na nieco wygodniejsze rozwiązania ze względu na zaawansowaną ciążę. Do sieci wrzuciła niedawno zdjęcia, na których prezentuje modną stylizację z płaszczem z sieciówki w roli głównej.

"Perfekcyjna" ma na sobie klasyczne dżinsy, kremowy sweter i sneakersy w tym samym odcieniu. Stylizację uzupełniła miętowym trenczem. Rewelacyjny kolor i ponadczasowy krój sprawiają, że pokochało go wiele kobiet. To projekt marki Reserved, za który trzeba zapłacić 399,99 zł.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów