Małgorzata Rozenek-Majdan w marynarce z sieciówki!

Zuzanna Morska 19.11.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

"Perfekcyjna Pani Domu" zamieściła w sieci zdjęcie, na którym ma na sobie minimalistyczną, ale fenomenalną stylizację! Okazuje się, że jej marynarka pochodzi ze znanej sieciówki.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia modę. Gwiazda, która zdobyła popularność, dzięki prowadzeniu znanych programów telewizyjnych, łączy najgorętsze trendy. W jej szafie znajdziemy wiele ubrań znanych domów mody, ale też znajdziemy propozycje rodem z sieciówek!

Gwiazda uwielbia łączyć drogie elementy garderoby z tymi w przystępnej cenie. Udowodniła to jednym z ostatnich zdjęć!

Małgorzata Rozenek-Majdan w marynarce z sieciówki

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała na zdjęciu "poważną" stylizację, która idealnie nadaje się do biura, ale też na ważne spotkanie. Gwiazdę rzadko możemy oglądać w całym czarnym stroju, ale teraz taki wybrała.

Zdjęcie opatrzyła podpisem: "Czas być poważną". I zaprezentowała się w czarnych spodniach, do których dobrała t-shirt w tym samym kolorze, czarną, taliowaną marynarkę, lakierowane mokasyny i torebkę Chanel.

Wygląda na to, że znów połączyła ze sobą elementy od najlepszych projektantów z tymi, które możemy znaleźć w sieciówce. Jej marynarka pochodzi z Zary!

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów