Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki. Jest bardzo modny i wygląda świetnie!

Zuzanna Morska 26.03.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: VIPHOTO/East News

Gwiazda pokazała, że w domu może być nie tylko wygodnie, ale można też w nim modnie wyglądać. Dlatego postawiła na dres polskiej marki!

Koronawirus zmienił życie wszystkich. Śmiercionośny patogen, który rozprzestrzenił się już po całym świecie, sprawił, że zamknęliśmy się w domach, aby uniknąć zarażenia i też nie zarażać innych. Dotyczy to nie tylko zwykłych obywateli, ale też gwiazd.

Jedną z osób, która bardzo wzięła sobie do serca zalecenia władz kraju, jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda oczekuje dziecka, więc musi szczególnie na siebie uważać. "Perfekcyjna Pani Domu" skupia się na odpoczynku i spędzaniu czasu z rodziną. I robi to w bardzo modnym stylu!

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie Femi Stories

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia modę i chętnie wrzuca do sieci zdjęcia, na których prezentuje swoje stylizacje. I choć teraz głównie przebywa w domu, nie oznacza to, że rezygnuje z tego, żeby wyglądać modnie. 

Gwiazda, która na co dzień łączy projekty znanych domów mody z propozycjami sieciówek, często też sięga po rzeczy polskich marek. Ostatnio zaprezentowała się właśnie w kolorowym dresie polskiej marki Femi Stories.

Czerwony komplet zdobiony motywem z jednego z filmów Disneya to doskonały wybór, kiedy chcemy czuć się wygodnie, ale też wyglądać dobrze. Spodnie ze ściągaczami to kwintesencja komfortu, który jest niezbędny w domowym zaciszu. Z kolei uzupełniająca stylizację bluza wprowadza sporo kolorów, wzorów i jest bardzo urocza!

Na stronie marki wciąż można kupić zestawy z tej limitowanej kolekcji. Jak wam się podoba wybór Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów