Małgorzata Kożuchowska w modnych kowbojkach z Zary. Te buty są hitem tego sezonu!

Julita Buczek 18.09.2019
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram @malgorzatakozuchowska_

Znana aktorka postanowiła zaprezentować się na ostatnim spotkaniu prasowym ubrana od stóp do głów w najmodniejsze ubrania sezonu. Kowbojki gwiazdy kupicie w hiszpańskiej sieciówce.

Małgorzata Kożuchowska to bardzo znana i lubiana aktorka, która od wielu lat bierze udział w wielu polskich produkcjach. Niedawno 48-latka pojawiła się na premierze "Proceder" w bardzo modnej i zarazem wygodnej stylizacji. Fanki aktorki były pod dużym wrażeniem całego zestawu.

Kożuchowska w modnych kowbojkach z Zary

Na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Małgorzata pojawiła się w sportowej stylizacji. To właśnie tam zaprezentowała się w modnych kowbojkach, które jak się okazało pochodzą z popularnej sieciówki. Te skórzane buty to jeden z jesiennych trendów, które już parę miesięcy temu pojawiały się na prezentacjach zagranicznych kolekcji. Dobrze dobrane elementy stylizacji Małgosi sprawiły, że całość prezentowała się znakomicie.

Fani byli zachwyceni modną stylizacją aktorki. Większość z nich postanowiła wyrazić to w komentarzach pod opublikowaną przez nią fotografią.

Ślicznie!

Pięknie pani wygląda!!!

Cudownie!

Lubicie nosić kowbojki?

Zobacz także: Najpopularniejsze hashtagi na Instagram. Sprawdź, jakie wybrać, aby twoje konto zdobyło nowych obserwatorów!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów