Lucy Boynton z torebką polskiej marki! To hit sezonu

Paulina Ermel 07.02.2020
Lucy Boynton
Fotografia: SplashNews.com/East News

Aktorka została przyłapana na spacerze z ukochanym. W ręku niosła torebkę polskiej marki!

Lucy Boynton skradła serca widzów na całym świecie rolą Mary Austin w filmie "Bohemian Rhapsody". Piękna 26-latka zagrała ukochaną Freddiego Mercury'ego, w roli którego mogliśmy oglądać Ramiego Maleka.

Okazuje się, że w rzeczywistości Amerykanin i Brytyjka również tworzą parę. I to jedną z najbardziej uroczych w światowym show-biznesie. Niedawno fotoreporterzy przyłapali ich na spacerze. Uwagę przyciągali nie tylko sami aktorzy, ale też ich stylizacje! Spójrzcie, jaką torebkę miała tego dnia ze sobą Lucy.

Lucy Boynton z torebką Zofii Chylak

Lucy Boynton już nie raz udowodniła nam, że świetnie wygląda nie tylko na ściankach i czerwonym dywanie. Utalentowana aktorka wybiera także modne stylizacje na co dzień!

Gwiazda ma swój własny styl - uwielbia klasyczne płaszcze, buty na platformach, bluzki z bufkami czy sukienki w stylu retro. Do tego nosi makijaż a la Twiggy. I bardzo przypomina kultową brytyjską modelkę!

Ostatnio Boynton wybrała się na spacer z Ramim. Reporterzy zrobili im zdjęcia. I przy okazji uchwycili najnowszy nabytek Lucy - okazuje się, że gwiazda nosi torebkę polskiej marki. Chodzi o jeden z lakierowanych modeli toreb Zofii Chylak, który w sklepie internetowym wciąż można kupić za 1950 zł.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów