Księżna Kate w spodniach z Zary! To jej pierwsze wyjście po powrocie z urlopu macierzyńskiego

Paulina Ermel 03.10.2018
Kate Middleton
Fotografia: Rex Features/East News

Przez ostatnie pół roku księżna Kate była na urlopie macierzyńskim, podczas którego poświęcała się swoim dzieciom. Teraz wróciła i to w wielkim stylu!

Po urodzeniu księcia Louisa księżna Kate zrobiła sobie przerwę od obowiązków, wynikających z tego, że należy do rodziny królewskiej. W pełni oddała się macierzyństwu - spędzała głównie czas z Georgem, Charlotte i Louisem. Teraz Kate wraca do reprezentowania i robi to w wielkim stylu!

Księżna Kate wróciła z urlopu macierzyńskiego

Księżna odwiedziła we wtorek leśną szkołę Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w Paddington w Londynie. To właśnie tutaj księżna towarzyszyła maluchom w zajęciach na świeżym powietrzu. Charakter wizyty wymagał od księżnej odpowiedniego - wygodnego - stroju. Dlatego też Kate zaprezentowała się w swetrze, ulubionych rurkach z Zary i wysokich kozakach, które nosi od przeszło 10 lat!

Fani żony księcia Williama zwrócili jednak uwagę na modne dżinsy rurki, które wybrała na tę okazję. To spodnie, które regularnie trafiają do oferty Zary. Kosztują 139 zł, a prezentują się świetnie!

Jak podaje portal Onet, księżna ma napięty grafik w październiku. Kate weźmie udział w obchodach World Mental Health Day - będzie wizytować szpitale, szkoły, a na koniec pojawi się na uroczystym bankiecie. 12 października rodzina królewska weźmie udział w ślubie księżniczki Eugenii. A pod koniec października Kate i William gościć będą króla Willema-Alexandra i królową Maximę.

Jak prezentuje się po powrocie z urlopu macierzyńskiego?

EN_01341887_0035
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Kate doskonale wie, jak dopasować stylizację do okazji. Dlatego raz pokazuje się na sportowo, a innym razem w kobiecym wydaniu. Zobaczcie, jak wyglądała jej najseksowniejsza stylizacja.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów