Księżna Kate w sukience z Zary. Ten model to hit!

Paulina Ermel 05.02.2020
Księżna Kate
Fotografia: Doug Peters/Press Association/East News

Księżna Kate po raz kolejny postawiła na projekt popularnej sieciówki. Zobaczcie, jaką kreację z Zary wybrała tym razem!

Księżna Kate i książę William na początku lutego udali się z wizytą do Walii. Para książęca Cambridge miała napięty grafik, ale między obowiązkami związanymi z przynależnością do rodziny królewskiej, znaleźli czas na krótki spacer i rozkoszowanie się widokami.

Żona księcia Williama zachwyciła tego dnia zgromadzonych w jednym z walijskich miasteczek. Wszyscy patrzyli bowiem na jej klasyczną i elegancką stylizację, która podkreśliła walory jej smukłej sylwetki. Tym bardziej, że Kate znów postawiła na sukienkę z Zary!

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna na spacer po walijskim Mumbles wybrała stylizację w swojej ulubionej tonacji. W oczy rzucał się przede wszystkim jej granatowy, dwurzędowy płaszcz, do którego dobrała czerwony szalik w serduszka. To właśnie to akcesorium chroniło ją przed mocnym wiatrem.

Kate dobrała do tego długie czarne kozaki, ale uwagę przede wszystkim zwróciła jej czerwona sukienka midi. Odcięta w talii kreacja to prawdopodobnie projekt Zary. Tak przewidują brytyjskie media. I nie ma się co dziwić - w końcu w ostatnim czasie księżna często stawia na rzeczy z tego sklepu.

Sukienka midi ma piękny, czerwony kolor i świetnie podkreśla sylwetkę księżnej. A my mamy pewność, że po tym, jak założyła ją Kate, wyprzeda się błyskawicznie.

Jak wam się podoba księżna w takim stroju?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów