Księżna Kate w sukience z Zary. Kupisz ją na wyprzedaży!

Paulina Ermel 16.01.2020
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna po raz kolejny ostatnio postawiła na ubrania z popularnej sieciówki!

Księżna Kate ma sympatyków na całym świecie. Swoim zachowaniem, kulturą osobistą, a także stylizacjami inspiruje tysiące kobiet. Chętnie wzorują się ona na jej wyborach.

Szczególnie lubią w księżnej to, że uwielbia ona łączyć ubrania z sieciówek z propozycjami znanych domów mody. Ostatnio po raz kolejny udowodniła, że nawet należąc do rodziny królewskiej można się pięknie ubrać w popularnych i dostępnych dla wszystkich sklepach!

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate ma już za sobą pierwsze oficjalne wyjście w 2020 roku. Niedawno wybrała się wraz z mężem w odwiedziny do Bradford. Oczywiście w trakcie takiej wyprawy para książęca znalazła czas, aby przywitać się z poddanymi i chwilę z nimi porozmawiać.

Żona księcia Williama wybrała na tę okazję modny i podkreślający jej nienaganną figurę strój. Kate miała na sobie bowiem rewelacyjny ciemnozielony płaszcz marki Alexander McQueen. Pod nim jednak kryła się kraciasta sukienka midi z kokardą u góry.

Model sukienki vintage, który miała na sobie księżna, to projekt Zary! Tej popularnej na świecie sieciówki nie trzeba nikomu przedstawiać. Okazuje się, że kreacja ta dostępna jest teraz w bardzo niskiej cenie - trafiła bowiem na wyprzedaże! Kosztuje ok. 80 zł.

Jak wam się podoba?

Masz długie włosy i ochotę na ciekawą fryzurę? Mamy coś dla ciebie! Oto najpiękniejsze fryzury dla długich włosów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów