Księżna Kate w butach z sieciówki! Kosztują jedynie 120 zł

Paulina Ermel 23.10.2019
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate uwielbia rzeczy z sieciówek! Tylko spójrzcie na te buty!

Księżna Kate to bez wątpienia ulubienica tysięcy Brytyjczyków, ale nie tylko. Żona księcia Williama inspiruje wiele osób - również jeśli chodzi o stylizacje. Jej ostatnia podróż zagraniczna była prawdziwą gratką dla miłośników stylu Kate. W Pakistanie księżna zaprezentowała szereg strojów, które podkreśliły jej piękną figurę i wpisywały się w tamtejszą kulturę.

Fanom Kate szczególnie przypadł do gustu jej z elementów jej garderoby. Chodzi o buty, które kupiła w sieciówce!

Księżna Kate w butach marki New Look

W ostatnim tygodniu księżna Kate i książę William przebywali z wizytą w Pakistanie. Spotykali się z mieszkańcami tego różnorodnego kraju, odwiedzili najważniejsze miejsca, ale też znaleźli czas na inne aktywności.

Podczas jednego ze spotkań w Pakistanie Kate miała na sobie stylizację, która szczególnie podbiła serca jej fanów. Żona Williama założyła błękitną sukienkę maxi, do której dobrała modne buty. To projekt dobrze znanej wszystkim marki New Look. Księżna zapłaciła za te beżowe czółenka jedynie 120 zł!

Buty sprzedają się w mgnieniu oka, a fani Kate są zachwyceni tym, że sięga ona po rzeczy z popularnych sieciówek.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                

Księżna Kate w butach marki New Look

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów