CCC otwiera ponad 100 sklepów stacjonarnych! Wiemy, kiedy i gdzie będzie można zrobić w nich zakupy

Zuzanna Morska 28.04.2020
CCC
Fotografia: Michal Wozniak/East News (zdjęcie poglądowe)

Kolejna sieć sklepów zdecydowała o tym, że powraca do sprzedaży stacjonarnej. Tym razem sklepy otwiera marka CCC. Kiedy i gdzie można zrobić zakupy w placówkach tej marki?

Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła nasze życie. Przede wszystkim pozamykaliśmy się w domach, do których przenieśliśmy także swoją pracę. Na zewnątrz wychodzimy tylko po to, żeby załatwić najważniejsze sprawy - np. zakupy spożywcze czy wizytę u lekarza.

Większość sklepów oferujących inne produkty, a także większość usług została zamknięta do odwołania. Wygląda jednak na to, że niektóre marki już zaczynają powoli powrót do normalności. Niedawno pisaliśmy o tym, że kilka sklepów H&M się otworzyło. Teraz do tego gron dołączają też sklepy stacjonarne CCC.

Koronawirus w Polsce: CCC otwiera sklepy stacjonarne

CCC postanowiło otworzyć ponad 100 sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Oczywiście można zrobić tutaj zakupy stosując się do restrykcyjnych zasad. Przede wszystkim na terenie sklepu może przebywać określona liczba klientów, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust, a także użycia środków dezynfekujących przed wejściem do sklepu. Przedstawiciele marki rekomendują też, aby za zakupy płacić bezgotówkowo.

Wybrane sklepy stacjonarne CCC już są otwarte, a ich dokładną listę znajdziecie na stronie marki. Wynika z niej, że zakupy stacjonarne możemy zrobić już m.in. w Częstochowie, w Zakopanem czy w Warszawie.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów