Te klapki nosiło kiedyś pół Polski. Teraz będą dostępne w Biedronce!

Paulina Ermel 19.07.2019
Klapki Kubota
Fotografia: instagram.com/kubota.store

Pamiętacie klapki Kubota? Kultowy granatowy model na rzepy można było kiedyś spotkać w co drugim polskim domu. Od pewnego czasu klapki Kubota znów są modne. A w dodatku teraz będą dostępne w sklepach Biedronka!

Już od 25 lipca klapki Kubota będzie można dostać w Biedronce! Polska marka powróciła i na nowo szturmem podbiła serca Polaków. Firma obchodzi w tym roku swoje 25-lecie i z tej okazji przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego!

Klapki Kubota w Biedronce

Granatowe klapki z charakterystycznym białym napisem "KUBOTA" były bardzo popularne w latach 90. Od pewnego czasu notujemy modowy powrót do tamtej dekady. Nic więc dziwnego, że Kubota na nowo stały się modne.

Kultowe klapki będzie można nabyć w wybranych sklepach Biedronka już od czwartku 25 lipca. Będą dostępne zarówno buty w rozmiarówce damskiej i męskiej. Klapki męskie w rozmiarach 41-44 będzie można dostać w dwóch wariantach kolorystycznych. A klapki damskie - rozmiary 37-40 - aż w czterech! 

Pewnie najbardziej interesuje was, za ile będzie można kupić kultowy model butów. Biedronka będzie sprzedawać klapki za 19,99 zł.

Klapki Kubota powstały w 1994 roku. Po pewnym czasie zniknęły z Polski, aby w 2018 roku powrócić. Wówczas projektanci zaproponowali klientom nie tylko kultowy model butów, ale też kolekcję premium wykonaną np. ze skóry naturalnej.

Spodnie z wysokim stanem to gorący trend, który powrócił. Jak je nosimy w tym sezonie? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów