Kinga Rusin w sukience z sieciówki! To hit jesieni

Zuzanna Morska 05.11.2019
Kinga Rusin
Fotografia: instagram.com/kingarusin

Prezenterka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w pięknej sukience z polskiej sieciówki. Sami zobaczcie!

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Gwiazda prowadzi "Dzień Dobry TVN" - program, dzięki któremu zyskała wielu fanów. Chętnie siadają oni przed telewizorami, kiedy Rusin prowadzi pasmo śniadaniowe. Ale równie chętnie zaglądają na jej instagramowy profil!

Dziennikarka zamieściła tutaj ostatnio zdjęcie, na którym prezentuje jedną ze stylizacji, którą miała na sobie w "Dzień Dobry TVN". To projekt polskiej marki! I to dobrze wam znanej!

Kinga Rusin w sukience z Reserved

Kinga pochwaliła się w sieci zdjęcie, na którym pozuje w pomarańczowej plisowanej sukience. Kobiecy krój podkreślił nienaganną sylwetkę dziennikarki, a wyrazisty kolor przyciągnął uwagę jej fanów. Kreacja Rusin jest bardzo zwiewna, więc idealnie nadaje się do noszenia jesienią z dłuższymi kozakami

Okazuje się, że Rusin kupiła pomarańczową sukienkę w sklepie Reserved! Ta znana wszystkim polska sieciówka po raz kolejny zachwyca trafionymi propozycjami na jesień. Warto śledzić pojawiające się w niej nowości, gdyż odpowiadają dominującym trendom.

Sukienka Rusin wciąż jest dostępna na stronie internetowej. Kosztuje 199 zł.

Warto dodać, że tego rodzaju sukienka może spokojnie służyć nam o każdej porze roku. Sprawdzi się także w czasie różnych okazji. Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów