Kasia Zielińska w płaszczu typu "teddy bear". To projekt znanej sieciówki!

Zuzanna Morska 29.10.2019
Kasia Zielińska
Fotografia: instagram.com/katarzynazielinska

Od kilku sezonów ten płaszcz nie wychodzi z mody. Teraz skusiła się na niego sama Kasia Zielińska!

"Teddy bear coat" to najgorętszy trend jesieni i zimy! Co ciekawe, to okrycie wierzchnie już od kilku sezonów króluje w szafach miłośniczek mody. Nic dziwnego - nie ma płaszcza, który tak dobrze wyglądałby zarówno z botkami, jak i ze sneakersami. W dodatku jest bardzo ciepły!

Teraz na ten model okrycia zdecydowała się Kasia Zielińska. Zobaczcie, jaką stylizację z użyciem tego płaszcza stworzyła.

Kasia Zielińska w płaszczu z Reserved

Płaszcze w stylu "teddy bear" już dwa lata temu opanowały sieciówki. Są ciepłe, mają przeważnie uniwersalne kolory i łatwo stworzyć z nimi modną stylizację. Teraz do grona miłośników tego modelu dołączyła polska aktorka Kasia Zielińska.

Aktorka swój "teddy bear coat" nosi już jesienią. Łączy go z karmelowymi botkami na słupku, z kwiecistą spódnicą i z kolorowym golfem. W dodatku ten model pochodzi ze sklepu Reserved. Tej polskiej sieciówki nie trzeba nikomu przedstawiać.

Model Kasi Zielińskiej wciąż jest dostępny na stronie internetowej marki. Kosztuje 299,99 zł.

Podoba wam się?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów