Kasia Tusk z najmodniejszą torebką sezonu. Kosztuje jedynie 142 zł!

Zuzanna Morska 13.03.2020
Katarzyna Tusk
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kasia Tusk w ostatnim wpisie na blogu zaprezentowała torebkę, która skradła serca wielu miłośniczek mody. Tylko na nią spójrzcie!

Kasia Tusk to jedna z najlepiej ubranych Polek. Córka byłego premiera, a także byłego przewodniczącego Rady Europejskiej od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym zamieszcza liczne stylizacja inspirujące tysiące kobiet.

Tusk podpowiada też, jak wypracować swój własny styl i nie gonić za zmieniającymi się trendami. Garderoba blogerki jest bardzo klasyczna, a nawet jeśli inwestuje ona w trendy, to w takie, z których będzie można korzystać przez lata. Wystarczy spojrzeć na torebkę, którą zaprezentowała ostatnio. Jest niedroga i na pewno posłuży miłośniczkom mody przez długi czas.

Kasia Tusk z torebką NA-KD

Kasia Tusk co niedzielę publikuje na blogu wpis z cyklu "Look of the day". Pokazuje w nim, jakie stylizacje wybiera danego dnia na spacer, w domu, kiedy spędza czas z rodziną, czy na spotkanie biznesowe, które odbyła przed weekendem.

W ostatnim wpisie Tusk pokazała, jak ubiera się na wczesnowiosenne spacery. Blogerka mieszka nad morzem, często spaceruje po plaży nad Zatoką Gdańską i musi pamiętać o tym, że mocno tam wieje. Dlatego też na spacer wybrała długą puchową kurtkę, spodnie rurki, modne białe sneakersy, czapkę i najmodniejszą torebkę sezonu.

Okazuje się, że jej kremowa torba z kształcie półksiężyca, na punkcie której oszalały kobiety na całym świecie, to projekt znanej marki NA-KD!

Za swoją kremową torebkę Kasia zapłaciła niecałe 142 zł i wciąż można kupić ją na stronie internetowej marki.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów