Kasia Tusk w spódnicy z sieciówki. Najmodniejszy fason za jedyne 80 zł!

Zuzanna Morska 09.09.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Blogerka wybrała się z mężem do uroczej Prowansji. Na wycieczkę wybrała wygodną, ale też bardzo modną stylizację. Zobaczcie, jakie elementy połączyła!

Kasia Tusk ma za sobą kilka emocjonujących miesięcy. Najpopularniejsza blogerka modowa zawodowo nie zwalnia tempa. Ale to nie wszystko - niedawno po raz pierwszy też została mamą!

Blogerka doskonale łączy zawodowe życie z prywatnym i wie, kiedy może dać sobie chwilę wytchnienia. Koniec wakacji wykorzystała na krótką podróż z mężem i dzieckiem do malowniczej Prowansji!

Kasia nie tylko dzieli się na blogu zdjęciami bajkowej scenerii, ale też pokazuje, jakie stylizacje nosi na wakacjach. Ta ostatnia szczególnie przypadła do gustu jej fanom!

Kasia Tusk w spódnicy z H&M

Kasia Tusk słynie z klasycznego i bardzo eleganckiego stylu. Gwiazda doskonale też wie, w czym jej do twarzy. Nic dziwnego, że tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób. Na jej bloga zagląda jeszcze więcej!

Blogerka pokazała ostatnio, jaki strój wybrała na jeden dzień wycieczki po pięknej Prowansji. Region w południowo-wschodniej Francji uchodzi za jeden z najciekawszych turystycznie.

Tusk postawiła tym razem na sztruksową spódnicę z H&M! Sztruks znów wraca do łask, a w dodatku ta konkretna biała spódnica kosztuje w popularnej sieciówce zaledwie 79 zł!

Jak wam się podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów