Kalendarz adwentowy H&M 2019 - idealny prezent dla bliskich

Paulina Ermel 05.11.2019
H&M
Fotografia: Shutterstock

Wiedzieliście, że marka H&M również co roku przygotowuje własny kalendarz adwentowy? Zobacz, co znajdziesz w tegorocznym kalendarzu adwentowym H&M 2019! To świetny pomysł na prezent, ale też sposób na to, żeby umilić sobie oczekiwanie na święta!

Kalendarz adwentowy H&M 2019 to kolejna propozycja znanej szwedzkiej sieciówki na to, jak przetrwać grudzień w oczekiwaniu na święta. Popularna marka przygotowała dla swoich klientem coś, co z pewnością umili im oczekiwanie na "właściwe" prezenty. Co takiego zawiera kalendarz adwentowy H&M i dlaczego warto się na niego skusić?

Kalendarz adwentowy H&M 2019 - rodzaje

Pisaliśmy już wcześniej o kalendarzu adwentowym Douglas 2019 i kalendarzu adwentowym Sephora 2019 - popularne drogerie co roku tworzą tego typu zestawy kosmetyków, które kochają klientki. I co roku każda z nas może wybrać, jaki kalendarz najbardziej jej odpowiada - w ofercie bowiem zwykle znajdują się minimum 2-3 propozycje.

Tak samo zresztą działa kalendarz adwentowy H&M 2019. Sieciówka przygotowała w tym roku dwa rodzaje kalendarza adwentowego. Jeden z nich jest nawet przeceniony! Podstawowy kalendarz adwentowy H&M 2019 przypomina estetyką kadry z filmów Wesa Andersona. Ten drugi kalendarz H&M 2019 z kolei z pewnością sprawdzi się w przypadku miłośniczek minimalizmu!

Kalendarz adwentowy H&M 2019 - cena

Kalendarz adwentowy H&M 2019 występuje w dwóch wersjach i w dwóch wariantach cenowych. Podstawowy kalendarz adwentowy H&M kupimy już za 99,99 zł, a ten, który obecnie jest przeceniony, kosztuje jedynie 67,90 zł!

Kalendarz adwentowy H&M 2019 - co zawiera

Każdy kalendarz adwentowy składa się z 24 okienek z produktami - okienka z założenia mamy otwierać od początku grudnia - po jednym każdego dnia. W ten sposób w pewnym momencie dotrzemy w końcu do świąt i wówczas będziemy mogli nacieszyć się "właściwymi" prezentami! Co zatem zawiera kalendarz adwentowy H&M 2019?

Na stronie marki nie pokazano wszystkich produktów, ale wiemy, że są to głównie kosmetyki do makijażu - eyeliner, cień do powiek, rozświetlacz, brokat i wiele innych. Każdy w miniaturowej wersji i każdy po to, żeby pomóc ci wykonać piękny makijaż!

hmgoepprod
Fotografia: Materiały prasowe

Pielęgnacja cery nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Oto 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów