Justyna Kowalczyk twarzą nowej kolekcji ubrań. Wszystkie kupicie w Lidlu!

Julita Buczek 24.10.2019
Justyna Kowalczyk
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl

Już niedługo w sieci sklepach Lidl pojawi się kolekcja ubrań sportowych. W kampanii wzięła udział wielokrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich.

Justyna Kowalczyk to polska biegaczka narciarska oraz multimedalistka olimpijska. Obecnie 36-latka spełnia się w roli asystentki głównego trenera Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich.

Sportsmenka wzięła udział niedawno w kampanii reklamowej, a także procesie produkcji kolekcji sportowej, która już niedługo trafi do sklepów Lidl.

Kowalczyk reklamuje ubrania z Lidla

Justyna wzięła udział w promocji ubrań z nowej kolekcji Crivit Pro. Już od 4 listopada (ubrania dla dzieci i młodzieży) oraz od 7 listopada (odzież dla dorosłych) będzie dostępnych nawet kilkadziesiąt produktów. W dyskontach znajdziemy spodnie, kurtki, czapki, koszulki, skarpetki, a także akcesoria (kaski, mały sprzęt narciarski czy gogle). Ceny zaczynają się już od 14,99 złotych.

Zawsze zależało mi na promowaniu aktywności fizycznej zimową porą, tym bardziej, kiedy mamy możliwość wyboru spośród tylu różnych dyscyplin sportów zimowych i mamy ku temu dobre warunki w Polsce. Oczywiście do zimowej aktywności konieczna jest odpowiednia odzież, która kojarzy się raczej ze sporym wydatkiem. Tymczasem Lidl przygotował szeroką ofertę profesjonalnej, sportowej odzieży zimowej dla całej rodziny, w bardzo atrakcyjnych cenach. Sama testowałam odzież Crivit Pro i potwierdzam, że jakość jest bardzo dobra - powiedziała Justyna.

lidl justyna kowalczyk
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl
justyna kowalczyk lidl lidl
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl
justyna kowalczyk
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl
ubrania sportowe lidl
Fotografia: materiały prasowe lidl.pl

Robicie zakupy w dyskontach?

Zobacz także: Trendy jesień zima 2019/20. Sprawdź, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów