Julia Wieniawa z torebką polskiej marki! To hit jesieni

Zuzanna Morska 09.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Gwiazda zaprezentowała się w oryginalnym stroju i zachwyciła fanów wyborem torebki. Okazuje się, że to projekt polskiej marki!

Julia Wieniawa to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Młoda aktorka inspiruje tysiące obserwatorek. Wszystko dlatego, że umiejętnie łączy projekty dużych domów mody z propozycjami sieciówek.

Gwiazda chętnie też sięga po projekty polskich marek, które coraz lepiej radzą sobie na rynku modowym w kraju, jak i poza jego granicami. Jedną z ostatnich stylizacji uzupełniła torebką marki Mandel. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Julia Wieniawa z torebką Mandel

Wieniawa chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje stylizacje. Aktorka śledzi trendy w modzie i następnie wplata je do swojego stylu. Niedawno gwiazda wybrała się na spacer po Warszawie, na który wybrała bardzo modną stylizację.

Wygląda na to, że Julka zatęskniła za jesienią - jej ostatni strój to kwintesencja tego, co będziemy nosić w chłodniejsze dni nadchodzącego sezonu. Julia ma na sobie spodnie z wysokim stanem, skórzaną kurtkę, buty kowbojki i pasującą do całości torebkę.

Modne akcesorium to skórzany projekt marki Mandel. Za taką torebkę trzeba zapłacić ok. 700 zł.

Jak wam się podoba Wieniawa w takim wydaniu?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów