Julia Wieniawa w seksownej sukience z popularnego sklepu!

Zuzanna Morska 28.10.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie w gorącej stylizacji. Tę sukienkę kupicie w popularnym internetowym sklepie!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zasłynęła rolą w serialu "Rodzinka.pl", ale też zagrała w licznych pełnometrażowych produkcjach.

Gwiazda regularnie zamieszcza też zdjęcia na Instagramie. To właśnie tutaj można zobaczyć migawki dotyczące jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Julka niedawno zamieściła tutaj zdjęcie w seksownej sukience. Fani oszaleli na jej punkcie!

Julia Wieniawa w sukience NA-KD

Julia Wieniawa uwielbia kobiece stroje, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę. Gwiazda ciężko trenuje, aby osiągnąć takie efekty. Na ostatnim zdjęciu zaprezentowała stylizację, która uwydatniła jej szczupłe nogi i wąską talię.

Wieniawa ma tutaj na sobie brązową sukienkę na guziki. Spięta w pasie kreacja to projekt marki NA-KD. Popularny sklep internetowy przeżywa ostatnio oblężenie, a każdy wybór modowy Julii Wieniawy sprzedaje się tutaj jak świeże bułeczki!

Jak wam się podoba Julia w takiej sukience?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów