Joanna Kulig w kolejnej odsłonie kampanii Reserved! Musicie jej posłuchać

Paulina Ermel 27.09.2018
Joanna Kulig
Fotografia: instagram.com/joannakulig_official

Marka Reserved opublikowała właśnie trzecią, i ostatnią, odsłonę kampanii "Yes Sir, I Can Boogie". W klipie wystąpiły znów Jeanne Damas i Joanna Kulig. Polska aktorka wykonuje tu kultowy przebój. Zobaczcie!

Joanna Kulig i Jeanne Damas pojawiły się w ostatniej części kampanii przygotowanej przez kultową polską markę Reserved. Jak wypadły tym razem? Naszym zdaniem klip wygląda jak fragment filmu "Zimna wojna". A waszym?

Joanna Kulig w kampanii Reserved

Tym razem wraz z Joanną Kulig i Jeanne Damas przenosimy się do klubu jazzowego. To właśnie w tym miejscu polska aktorka śpiewa kultową piosenkę pt. "Yes Sir, I Can Boogie" w wolnej, nastrojowej aranżacji. W kolejnej scenie Kulig zaczyna tańczyć z Jeanne tango w przedwojennym wydaniu. Co o samym klipie twierdzą przedstawiciele polskiej marki? Wszystkiego dowiadujemy się z informacji prasowej dotyczącej kampanii.

'I Can Boogie' w  niespiesznym, nastrojowym wykonaniu Joanny Kulig towarzyszy grze spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami. Która z nich prowadzi, a która jest prowadzona? Przesłanie? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. Kobiecość ma nieskończoną liczbę definicji i każda z nich jest piękna.

A wam, która z odsłon "Yes Sir, I Can Boogie" pasuje najbardziej?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Podobała wam się "Zimna wojna"? Według nas to jeden z najlepszych polskich filmów! Poznajcie 10 najlepszych polskich filmów wszech czasów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów