Black Friday 2019 w sieciówce H&M. Już niedługo kupisz wymarzone produkty w niskich cenach!

Julita Buczek 06.11.2019
H&M Black Friday
Fotografia: Shutterstock

Black Friday to jedno z tych wydarzeń, na które warto się wcześniej przygotować. Czarny Piątek wypada 29 listopada. Sprawdźcie, co kupić i jakie promocje będą obowiązywać w sklepach H&M.

Black Friday, czyli Czarny Piątek wypada po Dniu Dziękczynienia. To właśnie wtedy zaczyna się również gorący okres przygotowań do Bożego Narodzenia. W trakcie trwania Black Friday wiele sklepów otwartych jest znacznie dłużej, a także zorganizowane są specjalne akcje promocyjne oraz korzystne zniżki dla kupujących. Sprawdźcie, jakie oferty przygotowała szwedzka sieciówka H&M!

Black Friday 2019 w sklepach H&M. Kiedy będą obowiązywać promocje?

Czarny Piątek to świetna okazja do zakupu modnych ubrań i dodatków w popularnym sklepie H&M. W tym roku Black Friday wypada 29 listopada. To właśnie w ten dzień będzie można skorzystać z wyjątkowych ofert, a także zniżek czy kuponów rabatowych.

Zobacz także: Black Friday 2019 w salonach Empik! Światowe bestsellery w okazyjnej cenie

H&M Black Friday 2019 - co warto kupić?

Szwedzka sieciówka to jedna z najbardziej znanych na świecie. W sklepach marki znajdziemy ubrania, a także akcesoria, które zaprojektowane zostały w zgodzie z obowiązującymi trendami. Czarny Piątek to idealna okazja do zakupu modnych i nietuzinkowych elementów stroju w znacznie obniżonych cenach. Przed wybraniem się na zakupy warto wcześniej przygotować listę zakupów. Dzięki niej będziemy wiedzieli, czego brakuje w naszej szafie i za czym warto się rozejrzeć. W sklepach H&M w trakcie trwania Black Friday znajdziemy bardzo dużo ubrań jesienno-zimowych. Ciepłe kurtki, płaszcze, sukienki, spódnice czy obuwie to tylko niektóre elementy, które pojawiły się w znacznie obniżonej cenie. 

Wybierzecie się na zakupy w Black Friday?

Zobacz także: Pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/20. Co znalazło się w najnowszej kolekcji?

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów