Marka odzieżowa Cubus znika z Polski!

Paulina Ermel 17.09.2019
Sklep z ubraniami
Fotografia: Shutterstock

Firma, która na polskim rynku działała prawie 20 lat, ogłosiła upadłość! Sklepów Cubus nie znajdziemy już w Polsce!

Marki Cubus nie trzeba nikomu przedstawiać. Norweska sieciówka odzieżowa, której ubrania kupują tysiące ludzi w wielu krajach, zaistniała na polskim rynku w 2002 roku. Teraz polski oddział spółki ogłosił upadłość. A wraz z nią wycofanie marki z Polski!

Cubus ogłasza upadłość i znika z Polski

Portal finanse.wp.pl dotarł do informacji, z której wyraźnie wynika, że Cubus wycofuje się z Polski. Marka Cubus Polska sp. z o.o. ogłosiła upadłość i zostanie zlikwidowana. Sklepy popularnej sieciówki będą wciąż działały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii czy w Niemczech.

Upadłość nie dziwi nikogo, kto prześledził wyniki sprzedaży marki w ostatnich latach. Okazuje się, że tylko w 2018 roku Cubus Polska sp. z o.o. zanotował straty w wysokości 24 mln zł. Przez to też marka, która działała na rynku polskim przez ostatnie 17 lat, zniknie z naszego kraju. A wraz z nią 20 butików, które zlokalizowane były w większych polskich miastach.

cubus
Fotografia: Shutterstock

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.            

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów