Zobacz, jakie sklepy przygotowały najfajniejsze promocje z okazji Black Friday 2018!

Paulina Ermel 22.11.2018
Kobieta i mężczyzna na zakupach
Fotografia: Shutterstock

Black Friday 2018 trwa w najlepsze! Wielkie święto zakupów dotarło także do Polski! Które sklepy przygotowały najfajniejsze i najbardziej atrakcyjne promocje? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

Największe święto zakupów w Polsce już w najbliższy weekend! Tylko 23-25 listopada w wielu sklepach - również internetowych - będzie można kupić wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Black Friday, inaczej nazywany Czarnym Piątkiem, to długo wyczekiwane przez miłośników technologii, mody i urody święto. Co można i co warto upolować w tych dniach w różnego rodzaju sklepach? Sporządziliśmy dla was listę sklepów i promocji, z których warto skorzystać!

Black Friday 2018: sklepy i promocje

W czasie Black Friday wiele firm oferuje swoim klientom promocje od kilkunastu do nawet 80 proc. Wiele sklepów przecenia wszystkie swoje produkty, a część rabatów obejmuje tylko niektóre elementy kolekcji lub serii. Black Friday to przede wszystkim doskonała okazja do kupienia klasyków - jakościowych jeansów, ciepłej kurtki na lata, wymarzonego telewizora, który będzie nam długo służył, czy nowego czajnika, bo stary już szwankuje. To także gratka dla polujących na trendy i rzeczy modne w danym sezonie. Co najważniejsze Blacka Friday obowiązuje nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepach internetowych. Większość z nich rozszerza promocje na cały weekend, ale są też takie, gdzie taniej kupimy rzeczy przez cały tydzień.

Jakie sklepy dołączyły do akcji Black Friday 2018? Przygotowaliśmy dla was listę sklepów i promocji.

"Święto" Black Friday przyszło do nas z USA. W Stanach Zjednoczonych Czarny Piątek był pierwszym piątkiem po Święcie Dziękczynienia. Rozpoczynał on przedświąteczny okres zakupowy, w czasie którego liczne sklepy oferował moc atrakcji i rabatów. Początkowo Black Friday obejmował głównie sklepy z elektroniką. Dzisiaj dotyczy niemal każdej sfery życia, a lista promocji i sklepów, które dołączają się do "zabawy", rośnie.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Które trendy z lat 90. podobają wam się najbardziej?

Liczba głosów:

W tym roku króluje różnorodność! Które z trendów jednak weszły do naszej garderoby na dłużej i które podbiły serca miłośników mody? Poznajcie najfajniejsze trendy w modzie na 2018 rok.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów