Billie Eilish w bluzie polskiej marki. Piosenkarka wybrała nietuzinkowy model!

Julita Buczek 10.07.2019
piosenkarka w ubraniach polskiej marki
Fotografia: Rex Features/East News

Billie Eilish zaprezentowała się niedawno w bluzie polskiej marki. Jej stylizacja zrobi na was duże wrażenie!

Billie Eilish to bardzo utalentowana nastolatka, która znana jest nie tylko z tworzenia rytmicznej muzyki, ale również ze sposobu, w jaki się ubiera. Billie ma bardzo charakterystyczny styl, najczęściej można zobaczyć ją w hip-hopowych, oversizowych ubraniach. Wokalistka nie uśmiecha się do zdjęć i wygląda na znudzoną. Dzięki swojej debiutanckiej płycie "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" ta amerykańska piosenkarka stała się prawdziwą międzynarodową gwiazdą.

W jednym z ostatnich wywiadów Eilish opowiedziała o swoim stylu. Jak się okazało, każdy zestaw jest odpowiednio przemyślany. Gwiazda wyznała, że cała jej osobowość opiera się na ubraniach, które zakłada. Wszystko zależy od tego, co gwiazda ma na sobie w danym dniu. Wyznała, że jeśli ma na sobie coś, w czym źle się czuje, zmienia się w osobę, której nienawidzi.

Billie Eilish w ubraniach polskiej marki

Wokalistka bardzo chętnie dzieli się nowymi pomysłami na stylizacje, które udostępnia na swoim koncie na Instagramie. Niedawno pojawiła się w bluzie polskiej marki streetwearowej. MISBHV oferuje wiele projektów, które z pewnością sprawdzą się wśród fanów undergroundowej mody. Młoda wokalistka do codziennej stylizacji dobrała bluzę z kolekcji MISBHV. Ten model to wydatek około 859,00 złotych.

bluza
Fotografia: materiały misbhv.pl/ bluza

Podobają wam się stylizacje piosenkarki?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pojawiła się na Open'erze. Jej stylizację kupicie w bardzo popularnych sklepach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów