Anna Wendzikowska w swetrze z sieciówki. Pasuje do wielu rzeczy!

Zuzanna Morska 08.10.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Paryża. Pozuje na nim w sweterku z sieciówki!

Instagramowy profil Anny Wendzikowskiej pęka od zdjęć z podróży. Dziennikarka niemal każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną na podróżowaniu! Często też wyjeżdża w sprawach służbowych.

Fanki Wendzikowskiej śledzą z zapartym tchem, gdzie tym razem pojechała. A też interesują się stylizacjami, które wybiera na romantyczne spacery po Paryżu czy też na wywiady przeprowadzane w Londynie.

Anna Wendzikowska w swetrze z Reserved

Anna Wendzikowska uwielbia sukienki i spódnice! To właśnie w tego typu ubraniach najczęściej pozuje do zdjęć wrzucanych następnie na Instagrama. Ostatnio gwiazda przebywała w Paryżu. Na jednej z fotek pokazała, w jakich strojach przemierzała ulice tego miasta.

Fanki są szczególnie zauroczone kwiecistą spódniczką dziennikarki i pięknym kremowym swetrem. Okazuje się, że ten ostatni to projekt polskiej sieciówki Reserved! Spójrzcie tylko na zdobienie, które ma na plecach!

Tym razem gwiazda uzupełniła stylizację długimi kozakami. Choć najczęściej do sukienek i spodni nosi sneakersy. Jak wam się podoba w takiej wersji?

Kobiety uwielbiają spodnie rurki! Zobaczcie, z czym ten popularny model dżinsów nosimy w tym sezonie!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów