Anna Lewandowska w koszulce polskiej marki! Wygląda sexy

Zuzanna Morska 26.08.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka opublikowała w sieci gorące zdjęcie. Ma na sobie t-shirt polskiej marki!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Trenerka zaraża swoich fanów pasją, jaką są ćwiczenia, zdrowe odżywianie się i odpowiedni tryb życia. Cennymi wskazówkami dzieli się w mediach społecznościowych.

Na instagramowym profilu gwiazdy nie brakuje też inspiracji modowych - trenerka chętnie chwali się strojami, które danego dnia wybiera. Jeden z jej ostatnich modowych wyborów szczególnie przypadł fanom do gustu!

Anna Lewandowska w t-shircie PLNY Lala

Anna Lewandowska uwielbia sportowe stroje - w końcu codziennie ćwiczy, a wtedy niezbędne są wygodne ubrania dostosowane do treningów. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z modnych elementów garderoby.

Trenerka stara się łączyć wygodę z trendami. I efektem tego jest t-shirt marki PLNY Lala. Lewandowska tym razem zamieściła w sieci zdjęcie w różowym pasiastym t-shircie. Koszulkę można kupić na stronie internetowej marki za 149 zł.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów