Anna Lewandowska zachwyciła fanki w swetrze z popularnej sieciówki. Można go dostać za nieduże pieniądze

Katarzyna Leszczyńska 09.10.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Wygląda korzystnie?

Anna Lewandowska znana jest ze swojego zamiłowania do mody i tego, że lubi dobrze wyglądać. Niedawno na swoje konto na Instagramie wstawiła zdjęcie w jesiennej stylizacji. Strój Lewandowskiej jest prosty, ale fanki są nim zachwycone. Ich uwagę przykuł przede wszystkim sweter, w który ubrana jest żona najpopularniejszego polskiego piłkarza. Jak się okazuje, każda z nas może sobie na niego pozwolić.

Sweter, który Anna Lewandowska ma na sobie, pochodzi ze znanej sieciówki, H&M. Jak się okazuje, może go mieć każda z nas. Jak na razie online dostępny jest tylko na niemieckiej stronie sklepu. Pochodzi z kolekcji Premium H&M. Jego cena to 69,99 Euro. Fani Lewandowskiej piszą jednak w komentarzach, że można go dostać również w niektórych galeriach handlowych w Warszawie.

Sweter Anny Lewandowskiej z H&M
Fotografia: H&M

Fani zachwyceni jesienną stylizacją 

To nie pierwszy raz, gdy Lewandowska stawia na ubrania w przystępnej cenie. Pozostała część jej stylizacji jest już nieco droższa. Trenerka postawiła na spodnie marki Levis oraz buty z najnowszej kolekcji Badura, których koszt wynosi 559,99 złotych. Jak widać po zdjęciu Lewandowskiej, nawet w ubraniach z popularnej sieciówki można wyglądać rewelacyjnie. Fani Anny są zachwyceni jej strojem.

Genialny look. Inaczej, ale wspaniale.

Jak zwykle wyglądasz olśniewająco.

Anna Lewandowska zawsze przykłada wagę do swoich stylizacji. Nic więc dziwnego, że we wszystkim wygląda dobrze. Dziś wszystkie media rozpisują się również o jej ubiorze na zwycięskim meczu reprezentacji Polski. Lewandowska oczywiście znalazła się wśród kibiców, mocno dopingując swojego męża, Roberta Lewandowskiego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów