Lewandowska w wiosennym płaszczu polskiej marki. Ty też możesz go mieć!

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Ten model podbił serca jej fanek!

Anna Lewandowska zwykle pokazuje się w ubraniach i dodatkach luksusowych marek, jednak czasami robi wyjątek i wybiera niedrogie propozycje z kolekcji polskich brandów. Do tej pory miała na sobie m.in. sukienkę z Reserved, a teraz postawiła na płaszcz z kolekcji innej polskiej marki odzieżowej. Zobaczcie!

Anna Lewandowska w modnym płaszczu beSmart Design

Anna Lewandowska inspiruje Polki nie tylko w kwestii zdrowego stylu życia, ale też w kwestii mody. Trenerka regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia w modnych stylizacjach idealnymi na co dzień.

Ostatnio sporym zainteresowaniem wśród jej obserwatorek cieszył się jej zielony płaszcz pochodzący z najnowszej kolekcji polskiego brandu beSmart Design. Model ten kosztuje 279 zł i wciąż jest dostępny w sklepie internetowym.

Swój płaszcz Anna połączyła z bezowymi rurkami, zamszowymi botkami i t-shirtem z kolorowym nadrukiem. Co sądzicie o tym połączeniu?

dlugi-zielonyy-frak
Fotografia: BeSmartDesign.pl

Ania Robert nazwali swoją córeczkę Klara. Ale to niejedyne oryginalne imię, które dla swojego dziecka wybrały polskie gwiazdy. Poznajcie inne odważne imiona dzieci polskich gwiazd. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów