Ania Lewandowska w seksownej bluzce polskiej marki. Kosztuje ok. 200 zł

Paulina Ermel 15.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska doskonale wie, co założyć, żeby wyglądać modnie w te wakacje!

Ania Lewandowska uwielbia modę i kobiece stroje! Choć na co dzień najczęściej widzimy ją na zdjęciach z sali treningowej i w sportowym stroju, po zakończonych ćwiczeniach wskakuje w zwiewne sukienki i bluzki podkreślające jej figurę.

Ostatnio Lewa chętnie stawia na projekty polskich marek. Niektóre z nich to prawdziwe perełki, które podbijają serca miłośniczek mody.

Ania Lewandowska w bluzce Bohemisoul

Lewandowscy niedawno wybrali się na wakacje na grecką wyspę Mykonos, a następnie podróżowali po innych krajach leżących nad Morzem Śródziemnym. To właśnie wtedy Ania prezentowała letnie stroje z polską metką, o które masowo wypytywały ją fanki.

Lato i wakacje w egzotycznych krajach sprzyjają eksperymentowaniu ze strojami. Chętniej pokazujemy opalone nogi i odsłaniamy brzuchy. Tak też właśnie najczęściej chodzi ostatnio Lewandowska.

Na jednym z ostatnich zdjęć trenerka ma na sobie lniane szorty i pasującą do nich bluzkę w drobny wzór. Asymetryczny projekt wiązany w pasie to dzieło polskiej marki Bohemisoul. Teraz taką bluzkę - występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - kupicie na wyprzedaży. Za wiązaną koszulę zapłacić 215 zł.

Jak wam się podoba?

Czarne sukienki nigdy nie wyjdą z mody. Można je zakładać na randkę, do pracy, ale też na letni spacer z kapeluszem i koszykiem w ręku. Jakie czarne sukienki nosimy w tym sezonie? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów