ASOS uruchamia polską wersję swojej platformy!

Paulina Ermel 27.09.2019
ASOS
Fotografia: Shutterstock

Miłośniczki popularnego sklepu internetowego już zacierają ręce! Teraz platforma ASOS dostępna jest też w języku polskim.

Mamy świetną wiadomość dla fanów zakupów internetowych. Już niebawem platforma ASOS będzie dostępna w języku polskim! Teraz kupowanie ubrań przez internet będzie jeszcze prostsze niż było!

ASOS uruchamia polską wersję platformy sprzedażowej

Lubicie kupować ubrania przez internet? Mamy coś specjalnie dla was! Na pewno znacie takie platformy sprzedażowe jak Allegro, Zalando czy ASOS. Wiecie też, że zakupy za pośrednictwem tych portali stają się z dnia na dzień coraz prostsze. A teraz jeszcze ASOS wprowadza opcję kupowania po polsku!

Już od dawna mogliśmy w Polsce kupować ubrania za pośrednictwem marki ASOS. Ale dopiero teraz zostanie włączona opcja korzystania z platformy w języku polskim. Co ciekawe, serwis ma być optymalizowany pod kątem naszego rynku. A to oznacza m.in., że produkty będą prezentowane klientom w kolejności odpowiadającej gustom Polaków.

ASOS działa na rynku od dawna i kusi klientów bardzo szeroką i różnorodną ofertą. Możemy tu wybierać spośród ponad 80 tys. produktów w różnych cenach. Każdy znajdzie tutaj dla siebie t-shirt, sukienkę czy modne buty.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów