Wspólny trick Kate i Meghan! Dzięki temu mają piękne nogi

Księżna Kate i księżna Meghan na widowni na Wimbledonie
Fotografia: Stephen Lock/i-Images/East News

Księżna Kate i księżna Meghan mają sprytny trick, dzięki któremu wydłużają nogi! Tę jedną rzecz powinna mieć każda kobieta.

Bycie księżną nie należy do najłatwiejszych zadań na świecie. Kate i Meghan zawsze muszą dbać o perfekcyjny wygląd. I choć obie cieszą się smukłą sylwetką, długość i kroje sukienek, jakie muszą nosić, nie zawsze są korzystne dla figury nawet szczupłych osób. Obie księżne zatem starają się zrobić wszystko, żeby zawsze wyglądać pięknie i szczupło. Stosują do tego jeden prosty trick, dzięki któremu zawsze mogą cieszyć się zgrabnymi nogami. Co ciekawe, obie księżne się na niego decydują!

Sekret figury Kate i Meghan

Okazuje się, że ich sposób na piękne nogi jest stary jak świat. Obie księżne po prostu przepadają za butami na obcasie! To jednak nie wszystko. Żeby wyszczuplić nogi sięgają po klasyczny krój szpilek. Grunt to odpowiedni kolor! Najlepiej sprawdzą się oczywiście te w kolorze nude, dzięki któremu buty optycznie wydłużają nogi. Przy takim doborze butów sukienki za kolano nie są straszne żadnej pani!

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość! Buty, po które tak chętnie sięgają obie księżne, doskonale sprawdzą się w niemal każdej stylizacji. Dlatego też, obok klasycznych czarnych szpilek, ten model obcasów powinien być podstawowym elementem w garderobie każdej pani. Nam nic więcej do szczęścia nie potrzeba!

Zobacz także: Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Księżna Meghan uznawana jest za najlepiej ubraną członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej. Postanowiłyśmy przyjrzeć się z bliska jej stylizacjom i wybrać te najpiękniejsze. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów