Dlaczego księżna Meghan nosi za duże buty? Sprytne rozwiązanie!

Paulina Ermel 25.06.2018
Księżna Meghan
Fotografia: East News

Odkąd Meghan została żoną Harry'ego, oczy świata są zwrócone tylko na nią. Księżna zawsze wygląda nienagannie. Jednak jedna rzecz może przeszkadzać w jej wyglądzie - nosi za duże buty. Dlaczego?

Widzieliście stylizację księżnej Meghan, którą wybrała na swój debiut na Royal Ascot? Żona księcia Harry'ego zachwyciła wówczas biała kreacją Givenchy, do której dobrała czarne dodatki. Całość wyglądała kobieco i modnie. Ale jedna rzecz szczególnie przykuła uwagę wiernych obserwatorów rodziny królewskiej.

Zobacz także: Księżna Meghan pierwszy raz na Royal Ascot. I już złamała zasady

Księżna Meghan nosi buty, które są o jeden rozmiar za duże! I praktykuje to od momentu, kiedy zostały ogłoszone jej zaręczyny z Harrym. Modowi eksperci wiedzą, dlaczego księżna stosuje ten trik. A odpowiedź jest prosta - w ten sposób Meghan unika bolesnych obtarć i odcisków.

Musimy pamiętać o tym, że księżna podczas oficjalnych wyjść występuje wyłącznie w szpilkach. A chodzenie w nich przez kilka godzin obciąża stopy. Sztuczka polega na tym, żeby wypełnić buty watą albo bawełnianą chusteczką. Kiedy stopy zaczynają puchnąć albo bolą i potrzebują więcej miejsca, wystarczy wyjąć watę. Ten trik stosują gwiazdy Hollywood, które przechadzają się po czerwonym dywanie.

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie

Z takich rzeczy Meghan musiała zrezygnować po ślubie z Harrym:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów