Ekskluzywny, czyli piękny i dobrze zaprojektowany. Jak wybrać najlepszy biustonosz?

Artukuł sponsorowany 30.08.2017
 Ekskluzywny, czyli piękny i dobrze zaprojektowany. Jak wybrać najlepszy biustonosz?
Fotografia: ---

Musi być nie tylko eleganckim uzupełnieniem stylizacji, ale też dobrany zgodnie z zasadami brafittingu, czyli indywidualnego dopasowania biustonosza.

Bielizna powinna być nie tylko piękna, ale też posiadać odpowiednią konstrukcję. W kwestii doboru biustonosza nie musimy iść na kompromis - możliwe jest znalezienie takiego, który spełni nasze oczekiwania zarówno pod względem wzornictwa, kolorystyki, wykonania oraz rozmiaru dobranego zgodnie z zasadami brafittingu.

Mierząc biustonosz, przede wszystkim musimy sprawdzić, czy jest odpowiednio dopasowany. Fiszbiny powinny obejmować całe piersi, w środkowej części przylegać do klatki piersiowej, a przedłużenie ich zakończeń zazwyczaj celuje w środek pachy. Należy przyjrzeć się górnej części miseczki, z której nie powinna wystawać pierś. Ważny jest też pas obwodu, który musi znajdować się dokładnie pod łopatkami i ściśle przylegać do pleców. Ramiączka muszą być wyregulowane tak, aby nie uciskały.

_0000_Agio04

Jak dobrać rozmiar biustonosza? 

Jeżeli biustonosz nie leży poprawnie, trzeba upewnić się, że mierzymy model we właściwym rozmiarze. W pierwszej kolejności należy zmierzyć obwód pod biustem. Mierzy się go na wydechu, ciasno przykładając centymetr do ciała. Od otrzymanej wartości odejmujemy około 5 cm, ponieważ obwód biustonosza jest elastyczny w przeciwieństwie do miarki.

W kolejnym kroku, musimy sprawdzić obwód biustu, który mierzymy luźno na wysokości brodawek, w żaden sposób nie uciskając oraz nie zgniatając piersi. Najlepiej obwód piersi mierzyć bez biustonosza, by dokładnie dokonać pomiarów. Jeżeli mierzymy obwód biustu mając na sobie bieliznę, ważne aby wybierać miękki stanik, który jedynie uniesie piersi. 

Jeżeli Twój nowy rozmiar biustonosza znacznie różni się od tego, który nosiłaś dotychczas – zadbaj o swoje zdrowie i wymień bieliznę na nową - radzą eksperci marki Agio Milano. - Odpowiednie dobranie rozmiaru biustonosza sprawia, że biust jest stabilnie podtrzymywany, a ciało nie jest uciskane. Istotny jest również fason biustonosza, który musi być dopasowany do rodzaju i budowy biustu.

_0001_Agio03

Jak prawidłowo zakładać biustonosz? 

Równie ważne, jak odpowiedni rozmiar biustonosza, jest jego prawidłowe zakładanie. Robimy to w pozycji pochylonej, zaczynając od umieszczenia piersi w miseczkach tak, aby dokładnie je obejmowały. Następnie zapinamy go na luźniejszą haftkę, zakładamy ramiączka i układamy piersi w miseczkach.

Rozpoczynając od piersi prawej, należy prawą ręką odchylić nieco miseczkę, przytrzymując jednocześnie fiszbinę, a następnie lewą ręką wsunąć pod biustonosz, sięgając aż do pleców. Następnie delikatnym, ale zdecydowanym ruchem przesuwamy pierś, umieszczając ją w miseczce. Nie powinna ona się przemieszczać, dzięki stabilnemu obwodowi oraz fiszbinom bocznym znajdującym się w większości biustonoszy. Podobny proces układania biustu należy powtórzyć z piersią lewą. Piersi powinny dokładnie wypełniać miseczki – tłumaczą eksperci marki Agio Milano.

Kiedy upewnimy się, że fiszbiny obejmują całe piersi, a pas obwodu jest wypoziomowany i stabilny, należy wyregulować ramiączka. Powinny być one ułożone prostopadle do obwodu, by nie uciskać nerwów, które znajdują się na ramionach.

_0002_Agio02

Ekskluzywny, czyli piękny i dobrze zaprojektowany

Agio Milano jest marką, która tworzy bieliznę równie piękną, jak dobrze skonstruowaną. W ofercie znajdziemy biustonosze wyróżniające się najlepszym i najmodniejszym wzornictwem, które cechuje wysoka jakość wykonania i innowacyjne technologie.

Wśród wielu modeli znajdziemy kilka rodzajów biustonoszy usztywnianych, push upów, miękkich z fiszbinami, a także bezfiszbinowych. Bestsellerem jest model My Body My Bra, który posiada termicznie kształtowaną miseczkę z wtopioną wkładką push up wypełnioną nowym rodzajem żelu o mniejszej płynności, dzięki czemu utrzymuje on ładniejszy kształt.

Marka Agio jako pierwsza wprowadziła ten produkt na Polski rynek. Idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, daje naturalny efekt i uczucie drugiej skóry - tłumaczy ekspert marki Agio Milano. - Biustonosz My Body My Bra jest naturalny w dotyku, delikatny jak kobiece ciało i niezwykle komfortowy.

Wybierając bieliznę marki Agio Milano, możemy przekonać się na własnej skórze, że ideały istnieją. Agio to najwygodniejsza bielizna jaką możesz sobie wyobrazić. Różnorodny asortyment w szerokiej rozmiarówce gwarantuje, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Wybierając Agio dokonujesz najlepszego wyboru, dlatego Agio to więcej niż produkt. To styl życia.

Biustonosze - modne i markowe

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów