Dlaczego księżna Meghan nosi tylko ten jeden rodzaj torebki?

Martyna Wojciechowska 30.07.2018
Meghan Markle
Fotografia: East News

Zdradzamy sekret księżnej.

Niedawno wydało się, dlaczego Meghan Markle nosi szpilki o rozmiar większe, a teraz na jaw wyszedł kolejny modowy trik księżnej. Zdradzamy powód, dla którego Meghan zawsze podczas wydarzeń publicznych ma ze sobą kopertówkę.

Zobacz także: Harry i Meghan przestali okazywać sobie czułość? Interweniowała królowa!

Kopertówki księżnej Meghan

Księżna Meghan nigdy nie rozstaje się z kopertówką. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele. Niektórzy twierdzą, że ten model torebki służy jej do zakrycia dekoltu podczas wychodzenia z samochodu. Inni uważają, że kopertówka pomaga jej ukryć drżenie rąk w stresujących sytuacjach. Jednak w rzeczywistości powód jest inny.

Zanim Meghan została księżną, często widywano ją z torebkami XXL mieszczącymi kosmetyki, telefon, klucze i inne potrzebne rzeczy. Jednak, gdy Markle stała się częścią rodziny królewskiej, była zmuszona znacznie ograniczyć ilość zabieranych ze sobą rzeczy z racji tego, że duże torebki nie wyglądają elegancko.

Jak twierdzi specjalistka od etykiety, podczas wydarzeń publicznych księżna może mieć przy sobie tylko telefon i szminkę. Te dwie rzeczy bez problemu pomieści każda kopertówka.

Który model Meghan podoba się wam najbardziej?

EN_01331632_0002
Fotografia: Eastnews
EN_01326768_0012
Fotografia: Eastnews
EN_01330160_0022
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Harry i Meghan będą mieli dziecko?! Książę odpowiedział na niewygodne pytanie

Autor: Malwina Wasilewska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów