Co się stanie, kiedy spryskasz ubrania lakierem do włosów? To sprytny trik!

Paulina Ermel 04.09.2018
Ubrania na wieszakach
Fotografia: Shutterstock

Wiedzieliście, że lakier do włosów możecie wykorzystać w inny sposób niż do układania włosów? Wypróbujcie!

Większość z nas ma w swoim domu lakier do włosów. Służy on głównie do układania bądź utrwalania fryzur. Ale nie tylko. Portal Onet znalazł jeszcze jedno zastosowanie tego popularnego produktu. Musicie tego spróbować!

Zastosowanie lakieru do włosów

Zauważyliście, że po zaledwie kilku praniach na waszych ubraniach pojawiają się nieestetyczne kulki materiału? To niestety coraz częstsze zjawisko. Niestety nie wszystkie ubrania cieszą się wysoką jakością, a dodatkowo każde pranie je osłabia. Ubrania szybko się mechacą i nie wyglądają dobrze. Istnieje jednak prosty sposób na to, żeby zachowały swoją świeżość na dłużej.

Jak możemy przeczytać w jednym z artykułów portalu Onet, wystarczy spryskać ubrania przed i po praniu... lakierem do włosów! Trzymamy butelkę lakieru 10 cm od danej rzeczy i pryskamy. Sposób ten działa głównie na t-shirty i bluzy. Wypróbujecie?

Oczywiście nic tak nie pozwoli zadbać o odzież, jak stosowanie się do tego, co producent podaje na metce. O tym również należy pamiętać.

Zobacz także: Dlaczego królowa Elżbieta nosi jaskrawe kolory? Nie uwierzycie!

Wiecie jaki jest najprostszy sposób na to, aby wyszczuplić sylwetkę? Wcale nie dieta i ćwiczenia, a... odpowiednio dobrane ubrania. Zobacz, które z nich wyszczuplą optycznie twoją figurę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów