Powstaną perfumy o zapachu Nutelli? Zdjęcie "najsłodszego" flakonu na świecie obiegło sieć

Magdalena Kulej 16.03.2018
Perfumy o zapachu Nutelli
Fotografia: shutterstock.com

Na rynku dostępne są pomadki inspirowane najpopularniejszym kremem czekoladowym na świecie. Fanki Nutelli z niecierpliwością czekają na "smaczne" perfumy.

Gama składników wykorzystywanych w przemyśle perfumeryjnym jest bardzo szeroka. W dzisiejszych czasach jest więc niezwykle trudno o oryginalny zapach. Na rynku są już dostępne m.in. perfumy o zapachu pieniędzy (Money Perfume), taśmy klejącej (Commes des Garcos) czy ropy naftowej (Gerald Ghislain). Zwolennicy prawdziwej ekstrawagancji mogą wybierać pomiędzy aromatami ludzkiej krwi, spermy lub potu.

Na szczęście na taki krok nie decyduje się wielu, a zdecydowana większość stawia na klasykę. O klasyce w zupełnie innym wydaniu można mówić w przypadku nowego zapachu, którego wprowadzenie na rynek sugeruje krążące w sieci zdjęcie. Mowa o perfumach inspirowanych Nutellą. Zdjęcie brązowego flakonu opatrzonego legendarną już etykietą wywołało prawdziwe podekscytowanie.

Zobacz także: Kate Middleton stosuje maseczkę z Nutelli

perfumy-nutella
Fotografia: facebook.com/Choclate lovers

Perfumy o zapachu Nutelli miałyby szansę na prawdziwy sukces.

Nie ma w końcu wielu osób, które nie lubiłyby zamoczyć czasem łyżeczki (lub palca) w najpopularniejszym kremie czekoladowym na świecie. Sam jego zapach pobudza zmysły. Pomysł na zamknięcie go w szklanym flakoniku i uwodzenie zapachem Nutelli przez cały dzień był więc kwestią czasu. Można przypuszczać, że z takiej możliwości skorzystałaby całkiem liczna grupa "słodkich" konsumentek. 

W rzeczywistości fani Nutelli muszą uzbroić się w cierpliwość. Zapowiedź „smakowitych” perfum to tylko dzieło wyjątkowo dowcipnego grafika. Nie jest jednak wykluczone, że pomysł powróci. Już w zeszłym roku słynny deser zainspirował markę Beauty Bakerie, która podzieliła się pomadką Nude-tella. Być może przyjdzie i czas na równie słodkie perfumy. 

Zobacz także: Nutella okazuje się być świetną farbą do włosów

Szminka Nude-tella od Beauty Bakerie
Fotografia: facebook.com/Politech

Szminka Nude-tella od Beauty Bakerie weszła do sprzedaży pod koniec 2017 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów