Powstał zmywacz do paznokci... w kremie! To hit, który warto wypróbować

Zuzanna Morska 24.01.2020
Zmywanie lakieru do paznokci
Fotografia: Shutterstock

To prawdziwy przełom w pielęgnacji dłoni i paznokci. Poznaj krem do zmywania paznokci!

Lubicie malować paznokcie? Jeśli tak, z pewnością doskonale znacie nieprzyjemny zapach, który mają klasyczne zmywacze do paznokci. Stosowanie zmywacza jest jednak niezbędne do tego, żeby zadbać o płytkę paznokcia i móc nałożyć na nią świeży lakier.

Okazuje się, że już niedługo ten zapach nie będzie problemem, a zmywanie lakieru stanie się jeszcze prostsze. Wszystko za sprawą... kremu do zmywania paznokci!

Zmywacz do paznokci w kremie

Zmywacz do paznokci jest niezbędny osobom, które lubią regularnie malować paznokcie. Tylko za jego pomocą zmyjemy stary manicure i będziemy mogli skupić się na wykonaniu nowego.

Niestety zmywacz do paznokci nadwyręża płytkę paznokcia - wysusza ją i nieco uszkadza. Całe szczęście, już niebawem nie będzie to problemem.

Wszystko dlatego, że powstał już... zmywacz do paznokci w kremie! Taki specyfik ma w swojej ofercie marka The Sign Tribe. Zmywacz w kremie usuwa lakier w kilka minut, nie zawiera acetonu, nie ma nieprzyjemnego, ostrego zapachu, a w dodatku jest wegański.

Specyfik kosztuje ok. 35 zł i będzie dostępny w Sephorze. Jak go aplikować? Wystarczy nałożyć krem na lakier i pozostawić na kilka minut. Po tym czasie wmasowujemy kosmetyk w płytkę paznokcia, a później usuwamy całość za pomocą wacika. Po zabiegu myjemy ręce.

Wypróbujecie?

Nasza cera wymaga specjalnej opieki. Jak odpowiednio o nią zadbać? Najlepiej nie popełniając tych błędów! Oto 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów