Wyleczyła trądzik w 3 tygodnie dzięki naturalnemu kosmetykowi za 17 zł

Martyna Wojciechowska 30.07.2018
Trądzik
Fotografia: Shutterstock

Kupisz go w każdej drogerii.

19-letnia dziewczyna postanowiła podzielić się z użytkownikami portalu Reddit swoim sposobem na pryszcze. Okazuje się, że w jej kuracji antytrądzikowej kluczową rolę jeden produkt, który kupisz w każdej drogerii za około 17 złotych.

Zobacz także: Ten produkt spożywany w nadmiarze ma niekorzystny wpływ na ludzką pamięć. Badania nie pozostawiają wątpliwości

Olejek z dzikiej róży - skuteczny sposób na trądzik

Użytkowniczka udzielająca się pod nickiem Foureyedlemon opisała swoją walkę z trądzikiem. W ciągu kilku ostatnich lat dziewczyna stosowała wiele różnych metod, które okazały się całkowicie nieskuteczne.

Żadne maści ani nawet silne antybiotyki nie dawały spodziewanych rezultatów. Dopiero, gdy zaczęła używać olejek z dzikiej róży, zauważyła znaczną poprawę.

Olejek z róży to dla mnie cud. Myślałam, że zatka mi pory, ale nic takiego się nie stało. Zmniejszył ilość łoju na mojej twarzy. Ja zawsze miałam bardzo tłustą skórę - napisała dziewczyna na portalu Reddit.com.

Przed kuracją z olejkiem z dzikiej róży, 19-latka stosowała maść na wypryski na bazie retinoidów. Jednak sama maść nie była skuteczna. Wymarzony efekt osiągnęła po codziennym stosowaniu olejku oraz maści. Aby całkowicie pozbyć się trądziku, Foureyedlemon musiała poczekać 3 tygodnie. Poniżej możecie zobaczyć efekty kuracji.

96oww9pn1o711
Fotografia: Reddit.com

Zobacz także: Obwód jej talii zmniejszył się o prawie 8 centymetrów, bo wyeliminowała jeden składnik. Detoks trwał 30 dni

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów