Ten polski kosmetyk kosztuje niecałe 10 zł. Wzmacnia włosy i przyspiesza ich porost

Paulina Ermel 11.07.2019
Ziołowe kosmetyki
Fotografia: Shutterstock

Jest niedrogi, łatwo dostępny, a potrafi zdziałać cuda! Oto kosmetyk polskiej marki Barwa, który robi furorę wśród miłośniczek pielęgnacji!

Chyba nie ma kobiety, której nie zależałoby na tym, żeby mieć zdrowe, piękne i gęste włosy. Jeżeli jesteś jedną z nich, ten materiał jest dla ciebie. Oto kosmetyk, który nie jest drogi, a potrafi odżywić, wzmocnić i zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy. Przedstawiamy produkt marki Barwa, który warto mieć w swojej łazience.

Wcierka do włosów marki Barwa

Marka Barwa od lat wspiera naturalną pielęgnację skóry i włosów. Kosmetyki tej firmy doskonale przyjęły się na rynku, ponieważ są skuteczne, a w dodatku mają atrakcyjne ceny. Teraz Barwa wypuściła specjalną serię kosmetyków, spośród których jeden szczególnie przypadł do gustu klientom.

Mowa o ziołowej wcierce do włosów, która przede wszystkim sprawdza się w pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. W składzie tej ziołowej wcierki znajdziemy ekstrakty z roślin. Nie zawiera ona także alkoholu, dzięki czemu jest delikatna dla naszych włosów.

Ziołowa wcierka wzmacnia włosy, odżywia i przyspiesza porost włosów. Co więcej, ziołową wcierkę kupicie za jedynie 9,99 zł.

Wypróbujecie?

koktajl-ziolowy-wcierka-do-wlosow-95ml
Fotografia: Materiały prasowe/Barwa

Aby skóra jak najdłużej cieszyła się sprężystością i dobrą kondycją, wymaga dokładnej i prawidłowej opieki. Jak ją pielęgnować? Przede wszystkim wystrzegając się tych 10 błędów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów