Wampirzy lifting - opis zabiegu, efekty, cena

Martyna Wojciechowska 19.06.2018
Wampirzy lifting
Fotografia: P

Wampirzy lifting to popularny zabieg przeprowadzany w gabinetach medycyny estetycznej. Polega on na wstrzyknięciu osocza bogato płytkowego w skórę, dzięki czemu twarz wygląda młodziej. Wampirzy lifting nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów medycyny estetycznej, ale daje spektakularne efekty. Poznaj szczegóły.

Wampirzy lifting to najlepszy sposób na regenerację skóry twarzy i wypełnienie zmarszczek. Polega on na wstrzykiwaniu własnej krwi (osocza bogatopłytkowego) w skórę. 
Wampirzy lifting poprawia wygląd policzków, dłoni, fałd nosowo-wargowych, okolic oczu, ust, czoła, podbródka, fałd na szyi i karku, dekoltu oraz dłoni.

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który pozyskuje się z krwi pacjenta. Jest on bogaty nie tylko w komórki, ale i czynniki wzrostu, czyli peptydy pobudzające inne komórki do podziału i pozwalające odbudować biologiczną tkankę skóry.

Jeśli twoja skóra wymaga regeneracji, wampirzy lifting będzie dla ciebie idealny! Zabieg ten doskonale sprawdzi się nawet na skórze alergicznej.

Zobacz także: Tak z wiekiem zmienia się skóra. Po których urodzinach pojawiają się zmarszczki w określonych miejscach?

Wampirzy lifting to alternatywa dla botoksu. Dzięki temu zabiegowi poprawisz wygląd cery i unikniesz nienaturalnego efektu.

Wampirzy lifting - przeciwwskazania

Wampirzy lifting - opis zabiegu

Aby uzyskać długotrwały efekt zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach 1-2 miesięcy.

Wampirzy lifting można wykonywać na 2 sposoby:

  • za pomocą metody stosowanej w mezoterapii,
  • liniowo wzdłuż zmarszczek (wolumetria).

Podczas tego zabiegu następuje stymulacja komórek macierzystych, pobudzanie fibroblastów odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.

Wampirzy lifting - efekty

Wampirzy lifting zapewnia szybkie rezultaty. Oto kilka z nich:

  • odmłodzenie tkanki,
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
  • poprawa gęstości włosów i zapobieganie łysieniu,
  • zmniejszenie blizn i rozstępów,
  • regeneracja tkanki.

Wampirzy lifting jest w pełni bezpieczny. Cena jednego zabiegu wynosi 300-500 zł. Internautki na forach, które zdecydowały się na wampirzy lifting, dzielą się swoimi doświadczeniami:

Byłam już na dwóch zabiegach. Pierwszy średnio zniosłam bo boję się igieł i pierwszy raz to zawsze jakaś niewiadoma. Drugi raz już lepiej, o wiele mniejszy stres. Jeszcze pójdę na dwa zabiegi bo widzę, że działa. Skóra robi się ładniejsza.

Chciałybyście wypróbować wampirzy lifting?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów