Ten prosty trik sprawia, że dekolt i twarz wyglądają młodziej. Wszystko za sprawą rzeczy, którą każdy ma w domu

Katarzyna Mordalska 09.01.2017
kobieta
Fotografia: www.youtube.com Nexsey

Lifting w domowym zaciszu bez zbędnych kosztów i bólu jest możliwy dzięki… taśmie klejącej.

Znane są zalety wykorzystania taśmy klejącej w makijażu, której niewielki pasek pomaga w wykonaniu perfekcyjnej kreski na oku. Teraz za pomocą tego niepozornego gadżetu można odjąć sobie lat. Taśma Nexsey to wynalazek Lindy Gomez, który w kilku prostych krokach zapewnia niezwykłe efekty.

Szukałam sposobu na poprawę wyglądu dekoltu bez konieczności stosowania bolesnych i drogich zabiegów. Po licznych eksperymentach z różnymi gadżetami i taśmami, opracowałam ten produkt jako alternatywę. Mam nadzieję, że będzie przydatny dla innych kobiet, które szukają tego samego – pisze Linda Gomez, pomysłodawczyni innowacyjnego produktu.

Zasada działania specjalnej taśmy do "liftingu" jest prosta, a jej zastosowanie zajmuje dosłownie chwilę. Nexsey pomaga naciągnąć skórę szyi, a przyklejona na karku, daje efekt wygładzenia szyi z przodu. W efekcie można odjąć sobie kilka lat i w bezbolesny sposób walczyć doraźnie z oznakami starzenia.

Zdjęcie przed:

przed zabiegiem
Fotografia: www.youtube.com Nexsey

Zdjęcie po:

po zabiegu
Fotografia: www.youtube.com Nexsey

Kilka kroków do liftingu

Wszystko, co trzeba zrobić, by osiągnąć pożądany efekt, to odpowiednio skleić skórę. W tym celu należy zebrać dokładnie włosy z karku, a także oczyścić i osuszyć skórę. Pozostałości tłustego kosmetyku lub potu sprawią, że taśmy nie uda się dokładnie przymocować. Kawałek taśmy o preferowanej długości (zwykle około 10 cm) należy przykleić z jednej strony przygotowanego obszaru skóry, następnie drugą ręką zebrać nadmiar skóry i ściśle przykleić drugi koniec taśmy. Nexsey należy dociskać do karku przez około minutę i gotowe, a efekt bezbolesnego liftingu naprawdę zaskakuje.

By usunąć taśmę, najlepiej użyć wody lub tłustego kosmetyku, który zmniejszy trwałość kleju. Tak zmoczony pasek należy stopniowo odklejać od skóry, by nie wywołać podrażnienia gwałtownym ruchem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów