15.03.2018 12:40

25-latka znalazła skuteczny sposób na trądzik. Wystarczy wyeliminować jeden składnik z diety

Dzięki tej metodzie dziś cieszy się nieskazitelną cerą.

Teagan Gambin-Johnson znalazła sposób na trądzik

Fotografia: Instagram.com/TeaganGambin-Johnson

Teagan Gambin-Johnson to młoda matka dwójki dzieci, która jeszcze niedawno zmagała się z trądzikiem. Niedoskonałości przykrywała grubą warstwą makijażu, co w efekcie dawało jeszcze gorszy efekt. Na jej twarzy w zastraszającym tempie pojawiały się kolejne krosty, przez co kobieta zaczęła wstydzić się swojego wyglądu.

Mimo stosowania różnych preparatów, Teagan wciąż nie mogła uporać się ze swoim problemem. 25-latka postanowiła w końcu zmienić dietę, która finalnie okazała się kluczem do sukcesu. Jak twierdzi, wystarczyło wyeliminować z jadłospisu produkty mleczne i trądzik powoli zaczął znikać.

Zobacz także: Ten produkt spożywany w nadmiarze ma niekorzystny wpływ na ludzką pamięć. Badania nie pozostawiają wątpliwości

Teagan Gambin-Johnson znalazła sposób na trądzik

W rozmowie z „Daily Mail Australia" kobieta wyznała, że w strefie T (nos, czoło, broda) i na policzkach niewielkie zaczerwienienia z czasem zaczęły przybierać coraz większe rozmiary. Nie spodziewała się, że odstawienie produktów na bazie mleka przyniesie upragnione rezultaty.

"

Kiedy tylko przez krótki czas znów zaczęłam jeść produkty mleczne, znów na mojej twarzy zaczęły wyskakiwać krosty. Szybko znów powróciłam do właściwej diety i problem zniknął - wyznała w wywiadzie dla „Daily Mail Australia". "

Teagan w mediach społecznościowych relacjonowała swoją walkę z niedoskonałościami. Jej zdjęcia po zmianie diety są zaskakujące. Cera Australijki wygląda dziś nieskazitelnie.

Zobacz także: Obwód jej talii zmniejszył się o prawie 8 centymetrów, bo wyeliminowała jeden składnik. Detoks trwał 30 dni

Poznaj inne sprawdzone sposoby na trądzik:

Autor: Martyna Wojciechowska