25-latka znalazła skuteczny sposób na trądzik. Wystarczy wyeliminować jeden składnik z diety

Martyna Wojciechowska 15.03.2018
Teagan Gambin-Johnson znalazła sposób na trądzik
Fotografia: Instagram.com/TeaganGambin-Johnson

Dzięki tej metodzie dziś cieszy się nieskazitelną cerą.

Teagan Gambin-Johnson to młoda matka dwójki dzieci, która jeszcze niedawno zmagała się z trądzikiem. Niedoskonałości przykrywała grubą warstwą makijażu, co w efekcie dawało jeszcze gorszy efekt. Na jej twarzy w zastraszającym tempie pojawiały się kolejne krosty, przez co kobieta zaczęła wstydzić się swojego wyglądu.

Mimo stosowania różnych preparatów, Teagan wciąż nie mogła uporać się ze swoim problemem. 25-latka postanowiła w końcu zmienić dietę, która finalnie okazała się kluczem do sukcesu. Jak twierdzi, wystarczyło wyeliminować z jadłospisu produkty mleczne i trądzik powoli zaczął znikać.

Zobacz także: Ten produkt spożywany w nadmiarze ma niekorzystny wpływ na ludzką pamięć. Badania nie pozostawiają wątpliwości

Teagan Gambin-Johnson znalazła sposób na trądzik

W rozmowie z „Daily Mail Australia" kobieta wyznała, że w strefie T (nos, czoło, broda) i na policzkach niewielkie zaczerwienienia z czasem zaczęły przybierać coraz większe rozmiary. Nie spodziewała się, że odstawienie produktów na bazie mleka przyniesie upragnione rezultaty.

Kiedy tylko przez krótki czas znów zaczęłam jeść produkty mleczne, znów na mojej twarzy zaczęły wyskakiwać krosty. Szybko znów powróciłam do właściwej diety i problem zniknął - wyznała w wywiadzie dla „Daily Mail Australia".

Teagan w mediach społecznościowych relacjonowała swoją walkę z niedoskonałościami. Jej zdjęcia po zmianie diety są zaskakujące. Cera Australijki wygląda dziś nieskazitelnie.

Zobacz także: Obwód jej talii zmniejszył się o prawie 8 centymetrów, bo wyeliminowała jeden składnik. Detoks trwał 30 dni

Poznaj inne sprawdzone sposoby na trądzik:

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów