Ta płukanka sprawi, że włosy zaczną szybciej rosnąć. Nie wydasz na nią ani złotówki!

Julita Buczek 19.06.2020
płukanka na porost włosów
Fotografia: Shutterstock

Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na markowe kosmetyki. Wypróbuj nasz sprawdzony domowy patent na piękne i mocne włosy.

Jeśli zależy wam na tym, aby włosy były błyszczące i znacznie szybciej rosły, koniecznie wypróbujcie ten prosty trik, który stosowały nasze mamy i babcie.

Okazuje się, że na ten drogocenny kosmetyk nie wydacie ani złotówki, ponieważ wszystkie składniki do jego przygotowania znajdują się w waszej kuchni.

Płukanka na porost włosów

Okazuje się, że bardzo wiele drogocennych właściwości ma woda po gotowanych ziemniakach. Do jednego litra wody należy wrzucić kilka ziemniaków i zagotować. Kiedy ugotowana woda ostygnie, należy polać nią włosy. Po tym zabiegu włosy znacznie bardziej się wzmocnią i będą szybciej rosły.

Jest tylko jeden szkopuł, niektóre pasma po tym zabiegu mogą nieco zmienić kolor. Chodzi o to, że staną się odrobinę ciemniejsze. Tego typu płukanka sprawdzi się więc wśród tych osób, które prócz pielęgnacji chcą nieco odmienić swój odcień włosów za pomocą naturalnych zabiegów.

Wypróbujecie ten domowy kosmetyk na porost włosów?

Zobacz także: Ten specyfik na porost włosów zrobisz sama w domu. Kosztuje niecałą złotówkę!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów