Przeciwzmarszczkowa szczoteczka do twarzy. Jak działa?

Paulina Szestowicka 27.04.2020
Foreo
Fotografia: www.foreo.com

Używanie jej przez dwie minuty dziennie ma nie tylko zapewnić dokładne oczyszczenie skóry, ale też wygładzenie i przywrócenie jej jędrności. O czym mowa? O sonicznej szczoteczce do mycia twarzy!

Codzienny rytuał oczyszczania twarzy jest dodatkową okazją do walki ze zmarszczkami. Wystarczy, że użyjemy specjalnej szczoteczki, która jest wyposażona w specjalne wypustki. 

Szczoteczka soniczna do mycia twarzy - Skuteczna na zmarszczki

LUNA™ 2 to soniczna szczoteczka do twarzy wykonana z hypoalergicznego sylikonu. Delikatnie peelinguje martwy naskórek, odblokowuje pory, usuwa nadmiar sebum i wszelkie zanieczyszczenia. Dużo? A to jeszcze nie koniec. Tylna nasadka została zaprojektowana tak, żeby likwidować zmarszczki i zapobiegać powstaniu kolejnych. Przy okazji ujędrnia skórę twarzy i poprawia wchłanianie aktywnych składników. 

To pierwsza szczoteczka do twarzy z zastosowaniem technologii T-Sonic™, która polega na przeniesieniu sonicznych pulsacji na powierzchnię skóry. LUNA™ 2 pulsuje 8 tysięcy razy na minutę. Co ciekawe, możemy jej używać bez ładowania aż przez 6 miesięcy (ok. 450 zastosowań). Po tym czasie podłączamy ją do ładowarki i znowu mamy spokój na długi czas. Jest prosta w obsłudze - żeby ją uruchomić, wystarczy naciskając środkowy przycisk, a następnie ustawić odpowiednią prędkość. Szczoteczka poinformuje nas, kiedy powinniśmy zacząć myć kolejną partię twarzy. 

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: regularnej i mini. Większy rozmiar na odwrocie posiada funkcję anty-aging, a tył mniejszego został zaprojektowany z myślą o oczyszczaniu skóry tłustej. W ofercie znajdują modele dedykowane też cerze mieszanej, normalnej i wrażliwej.

Wersja standardowa kosztuje 799 zł, a mniejsza 599 zł. 

Foreo
Fotografia: www.foreo.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów